Portfele

Portfel to niezbędna rzecz w każdej torebce damskiej. W Starclot znajdziesz najmodniejsze wzory i kolory. W zależności od wymagań, wybierz portfel idealny dla Siebie lub bliskiej osoby.

Wielkość nie ma znaczenia

Dla kobiet ceniących Sobie komfort i lubiących mieć wszystko na swoim miejscu, idealnym wyborem będzie duży portfel. Pomieści wszystko co najpotrzebniejsze. W takim portfelu każda karta czy wizytówka będzie miała swoje miejsce. Funkcjonalności dodaje mu wiele przegródek, miejsc na dokumenty czy zdjęcia bliskich, a także zapięcia na zamek czy bigiel- w zależności od wyboru. Mały portfel będzie świetnym wyborem dla kobiet ceniących Sobie wygodę. Jego wielkość umożliwia wybranie każdej torebki na wyjście, nawet gdy jest to mała listonoszka. Pomimo swojej wielkości, fasony małych portfeli są świetnie przemyślane, a środki funkcjonalne. Banknoty i najpotrzebniejsze karty znajdą miejsce w małym portfelu.

Na każdą okazję

Nowy portfel to świetny prezent na wiele okazji. Tani i najbardziej praktyczny upominek, który daje 100% pewności z zadowolenia. Najtrafniejszym może się okazać klasyczny portfel skórzany, który często jest w zestawie z eleganckim, firmowym pudełkiem. W sklepie internetowym Starclot znajdziesz wiele modeli dopasowanych do każdego gustu.

Gustowny dodatek

Od pewnego czasu portfel zmienił swoje wartości. Już nie jest zwykłym przedmiotem służącym do przechowywania pieniędzy- teraz podkreśla charakter właścicielki. Stanowi nieodłączny element codzienności. Dla niektórych Pań służy jako kopertówka na imprezie. Niektóre fasony i kolory potrafią wiele powiedzieć o człowieku. Jesteś wesołą, optymistyczną kobietą, która ma w Sobie odrobinę szaleństwa? Sprawdź naszą ofertę z kolorowymi portfelami. Zachwycić powinny Cię również portfele z naszywkami lub aplikacjami 3D. Panie lubiące mieć wszystko pod kontrolą, które są odważne i dominujące często sięgają po klasyczną czerwień. We wszystkim jest wyjątek od reguły, dlatego sama zobacz, który model będzie najlepiej do Ciebie pasować.